Блог

Як вибрати чоловічі труси? Які чоловічі труси краще?

03/02/2020

Відразу хочеться сказати, що мова піде про класичні види чоловічих трусів. Не про труси в сіточку, стрінги, або труси через плече. Так, така модель теж є. Ми будемо говорити про труси, що виконують гігієнічну функцію і прикривають попу. Загалом, про звичні зручні чоловічі труси. Це такі види: сімейні (шорти, боксери), транки (у нас вони теж часто називаються боксери), і плавки (сліпи, бріфи).

Яка фірма чоловічих трусів краще?

03/02/2020

 Серед українських покупців інтернет-магазинів нижньої білизни популярні такі фірми чоловічих трусів як - Calvin Klein, Atlantic, Tommy Hilfiger. Серед покупців роздрібних магазинів і торгових точок в Україні користується популярністю турецька марка Oztas. Що можна сказати про якість, відмінності, і цінах цих брендів?

Як красиво упакувати чоловічі труси в подарунок?

03/02/2020

    Хто сказав, що чоловічі труси - це не подарунок? Чоловіки цінують практичність, а хороші якісні труси потрібні всім і завжди. Майже як шкарпетки :). Такий подарунок особливо оцінять чоловіки, які не люблять шопінг - ходити, вибирати, купувати ...

Прання ВІД і ДО. Детальне керівництво правильного прання.

04/02/2020

 У цій статті ми постараємося найбільш повно описати процес прання - як прати правильно, і які є нюанси. Сподіваємося, ці рекомендації вам знадобляться.

Вибираємо "свою" модель чоловічих трусів - бріфи, боксери або транки?

03/02/2020

трусы Oztas фото

Безперечно, чоловічі труси - це не та річ, яка постійно на виду, але! Це абсолютно не означає, що цього виробу не притаманний певний стиль, який відбивається в першу чергу на комфорті.

    Тут радити щось марно, кожен сам вибирає потрібну модель в залежності від особистих уподобань, особливостей фігури, ступеня комфорту і звичайно ж зовнішнього вигляду. Ми лише можемо коротко розповісти про те, які саме моделі чоловічих трусів зараз отримали найбільш широке поширення.

Термобілизна - що ж це таке? Його види, призначення та переваги

03/02/2020

   З розвитком технологій текстильної промисловості, рядовий споживач все частіше стикається з терміном «термобілизна», міцно вкоріненим в лінійках товарів багатьох відомих фірм, що випускають білизну нижню.

    Деякі компанії повністю зосереджені на виробництві термобілизни, інші (як наприклад компанія Oztas, що випускає якісну нижню білизну для всієї родини), успішно комбінують і випускають термобілизну окремо від лінійки звичної для всіх теплої натільної білизни.

    Нижче ми розповімо про те, яка термобілизна буває і чим вона відрізняється від звичайного трикотажного натільного одягу.

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)