Кальсони


Сірі чоловічі кальсони Oztas A-1156
Чорні чоловічі кальсони Oztas A-1155
Чоловічі термоштани Oztas A-1750
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)


Що таке чоловічі підштанники?

    Це вид чоловічої спідньої білизни, яка піддягається під штани. Інша їхня назва - кальсони. Чоловічі підштанники можуть бути як вільного, так і фасону, що облягає. Найчастіше основне завдання кальсонів - зігрівати в холодну погоду. При цьому вони бувають різні: щільні та тонкі, зимові та демісезонні, вільні та обтягуючі, бавовняні та синтетичні. Для різних цілей та для різної погоди – свої підштанники.


Теплі підштанники на зиму

    Найтепліші зимові чоловічі кальсони - це, звичайно ж, підштанники на флісі (з начосом, на байку). За рахунок пухнастої ворсистої внутрішньої поверхні фліс з'являється повітряний прошарок, який і робить їх особливо теплими. Такі утеплені кальсони з начосом використовують у холодний період року як для повсякденного носіння, так і для полювання, риболовлі та інших видів зимового відпочинку та хобі. Флісові підштанники – незамінний елемент чоловічої спідньої білизни на зиму.


Кальсони чоловічі демісезонні

    Суворих зимових днів в Україні не так вже й багато. Здебільшого середня температура взимку від 0 до -5. Для такої погоди відмінно підійдуть тонкі кальсони, які не паритимуть, але при цьому прогулянки на свіжому повітрі стануть комфортнішими. Демісезонні підштанники мають ще й особливу перевагу – їх зручно носити під вузькими джинсами або штанами.


Термо кальсони чоловічі (термо підштанники)

    Термобілизна кальсони відрізняються від звичайних тим, що вони здатні проводити вологу від тіла через себе. У них почуваєшся комфортно навіть за великих фізичних навантажень. Підштанники термобілизна теж бувають як теплими з начосом, так і тонкими, призначеними для активних тренувань на відкритому повітрі.


Підштанники бавовняні

    Чоловічі кальсони зі 100 бавовни – добрий вибір для любителів натуральних тканин. Бавовна приємна до тіла і досить добре зігріває, проте вона поступається за термо властивостями своїм синтетичним аналогам, до того ж вона менш еластична. Як і інші кальсони, бавовняні бувають тонкі трикотажні (демісезонні) і щільні з начосом (зимові).


Як вибрати підштанники – які підштанники краще?

    Все залежить від мети, на яку вони купуються. Для дуже холодної погоди та неактивного проведення часу підійдуть теплі зимові термо кальсони на флісі або бавовняні підштанники на байці. Для не дуже холодної погоди підійдуть тонкі демісезонні чоловічі кальсони або термо, або трикотажні зі 100 бавовни.


Підштанники чоловічі розміри

    Розмірна сітка чоловічих кальсон у нашому інтернет магазині така: S (40-42) - M (44-46) - L (48-50) - XL (52) - XXL (54-56). Розміри XL та XXL можна віднести до підштанників великих розмірів.


Де купити чоловічі підштанники?

    Купити чоловічі кальсони в Україні, звичайно ж, можна як на ринку, так і замовити онлайн в інтернет-магазині. Наприклад, ми пропонуємо купити чоловічі підштанники турецької фірми Oztas. Дана фірма має великий досвід виробництва нижньої білизни та хороші відгуки покупців. Чоловічі кальсони Туреччина – відмінний вибір з огляду на їх доступну ціну та високу якість. В асортименті ми маємо чорні кальсони, сірі, а іноді бувають і білі. Ми доставляємо по всій Україні – Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів тощо.

Разгорнути
Згорнути