Труси


Чоловічі труси Elegant Y-1957
Чоловічі труси боксери Elegant Y-1952
Чоловічі труси боксери Elegant Y-1982
Чоловічі труси сліп Elegant Y-1951
Чоловічі труси сліп Elegant Y-1981
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Чоловічі труси Elegant

    Фірма Oztas має преміум лінійку елітної чоловічої нижньої білизни під брендом Elegant. У неї входять якісні чоловічі труси з модала і бамбука. Модал - другий за популярністю матеріал, який використовується для пошиття нижньої білизни. Чим він такий хороший? Модал м'який, міцний і еластичний. Він не сідає і не змінює форму, дуже добре вбирає вологу і пропускає повітря. З модала роблять дихаючу нижню білизну, а також полегшені тонкі чоловічі труси.

    У цій категорії присутні такі моделі як боксери (в тому числі сімейні труси), транки і бріфи (сліпи, плавки). Всі вони відрізняються підвищеним комфортом і зручністю в носці. Зручні чоловічі труси Elegant (Туреччина) не утрудняють рухів, вони практично не відчутні на тілі. Це нижня білизна, яку по праву можна віднести до класу дорогих чоловічих трусів. Хоча, в порівнянні з іншими брендами, ціни фірми Oztas досить демократичні. Це обумовлено політикою компанії, націленої на те, щоб якісна нижня білизна була доступна широкому колу покупців.

    Купити чоловічі труси Elegant можна у нас на сайті в інтернет магазині. Доставляємо в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

Разгорнути
Згорнути