Майки


Біла чоловіча майка Oztas A-1026
Сіра чоловіча майка Oztas A-1025
Чоловіча майка Oztas A-1033 (колір)
Чорна чоловіча майка Oztas A-1015
Чоловіча майка Elegant Y-1901 модал
Чоловіча майка Elegant Y-1930 бамбук
Біла чоловіча майка A-1056
Біла чоловіча майка Oztas A-1043
Сіра чоловіча майка Oztas A-1055
Чорна чоловіча майка Oztas A-1044
Чорна чоловіча майка Oztas A-1057
Показано 1 по 15 з 39 (Всього сторінок 3)

Чоловічі майки Oztas

    В цьому розділі, наш інтернет-магазин представляє все різноманіття моделей чоловічих майок від турецького виробника якісної і натуральної нижньої білизни - фірми Oztas (Озташ, Осташ). Компанія, з якою ми співпрацюємо, випускає чоловічі майки з 1994 року і за цей час зуміла довести своє безперечне лідерство на ринку нижньої білизни для жінок і чоловіків як якістю продукції, що випускається, так і лояльним ставленням до своїх клієнтів.
    Примітно, що чоловічі майки Осташ можна купити як в роздріб, так і оптом. Тобто, ми працюємо як з кінцевим споживачем товару, так і з малим бізнесом. Всього на даний момент в асортименті інтернет-магазину є весь модельний ряд продукції. Однак важливо те, що деякі позиції в яких пропонуємо купити чоловічі майки Озташ доступні виключно при оптовій купівлі, в той час як інші доступні і в роздріб. Так само, при уважному моніторингу сторінок сайту, покупець безсумнівно помітить, що деякі моделі продаються зі знижкою. Це означає, що компанія реалізує планову програму лояльності і намагається зробити свою продукцію більш доступною для всіх верств населення.
    На даний момент купити чоловічі майки Oztas можна вибравши з 28 модельних модифікацій, представлених як правило в чотирьох базових кольорах - білому, чорному, темно-сірому, і світло-сірому. Всі вони представлені в даній категорії. Зверніть увагу на розмірну сітку Озташ, яка допоможе у виборі потрібного розміру. Зручний шопінг на сторінках нашого інтернет-магазину досягається не тільки за рахунок простої навігації, послуги "зворотний дзвінок" і знижок на доставку по Україні Новою Поштою. Відмінною рисою нашого сервісу є безкоштовна консультація фахівця у виборі товару - нюансів щодо підбору оптимального розміру з урахуванням особливостей фігури клієнта, якості матеріалу в носці, так як інтернет-магазин Oztas проводить постійний моніторинг відгуків клієнтів, складу матеріалу і особливостей в догляді за трикотажем (прання , прасування та ін.).
   Зручних Вам покупок і приємного користування!)

Разгорнути
Згорнути