Труси боксери


Чоловічі труси Oztas A-1113
Чоловічі труси Oztas A-1123
Чоловічі труси Oztas A-1717 (A-1716)
Чоловічі труси Oztas A-1739
Білі чоловічі труси Oztas A-1717
Чоловічі труси Elegant Y-1953 (поплін)
Чоловічі труси Oztas A-11001
Чоловічі труси Oztas A-1129
Чоловічі труси модал Oztas A-1710
Білі чоловічі труси Oztas A-1129
Показано 1 по 15 з 47 (Всього сторінок 4)

Чоловічі труси боксери Oztas

    У цій категорії зібрані моделі чоловічих трусів, звані боксери. Чоловічі труси боксери, мабуть, найбільш популярна форма серед представників найбільш сильною, але найменш прекрасної половини людства. Затребуваність їй принесла характерна форма - у вигляді коротких шортів. Вона виключає натирання тіла окантовочним швом і ідеально підходить для великих чоловіків. Особливо з огляду на той факт, що матеріал, який використовується для пошиття нижньої білизни компанією Oztas містить мінімум штучних речовин. Продукція має високий ступінь зносостійкості і дуже комфортна у використанні.
    Як і інша продукція відомого турецького виробника нижньої білизни для використання всією родиною - компанії Oztas (Озташ, Осташ), чоловічі труси боксери купити можна на сторінках нашого інтернет-магазину як в роздріб, так і оптом. У цій категорії ви зможете знайти повний асортимент моделей, які виробляє Озташ у всіх чотирьох колірних темах (чорний, білий, світло - сірий і відповідно темно - сірий) і у всіх розмірах (підібрати необхідний розмір можна користуючись розмірної сіткою Осташ). Треба відзначити, що деякі моделі чоловічих трусів боксерів продаються зі знижкою, яка діє в рамках часто відбуваючихся акцій на чоловічу білизну, покликаних підтримати лояльність наших покупців і зробити продукцію фірми доступною для всіх верств населення.
    Так само треба сказати і про те, що інтернет-магазин Oztas підтримує високих рівень сервісу і прагне всіма способами задовольнити запити своїх клієнтів. Саме тому ви можете скористатися знижкою на доставку Новою Поштою по Україні та безкоштовною консультацією фахівця, який не тільки допоможе вам правильно підібрати розмір виробу, але і розповість про те, як правильно за ним доглядати. Дізнатися більше про тканини, з яких шиються вироби фірми Осташ і про способи догляду за трикотажем можна в статті, присвяченій цьому питанню.

    Доставляємо в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

  Зручних Вам покупок і приємного користування!)

Разгорнути
Згорнути