Шкарпетки


Чоловічі шкарпетки Elegant махрові
Чоловічі шкарпетки Stone весна-осінь
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Чоловічі шкарпетки Oztas

    У цьому розділі нашого інтернет магазину можна підібрати і купити шкарпетки для чоловіків. Компанія Oztas (Озташ, Осташ), почала свою діяльність саме з виробництва шкарпеток (в далекому 1958 року) і досягла вражаючих результатів у виробництві дійсно якісної продукції за цілком прийнятні гроші. Чоловічі шкарпетки Oztas, представлені на сторінках нашого інтернет магазину, в повному обсязі представляють асортимент бренду. На сьогоднішній день ми розширюємо модельний ряд представлених у нас товарів - крім найбільш популярних позицій незабаром будуть доступні і більш рідкісні моделі (більшою мірою за заявками наших клієнтів). Весь модельний ряд чоловічих шкарпеток, який виробляє компанія Озташ, можна розділити на три торгові марки - Elegant, Stone і власне Oztas.
    Шкарпетки Elegant відрізняються складом матеріалу, з якого вони виготовлені. Тканина містить модифіковані волокна, які роблять шкарпетки більш еластичними і більш зносостійкими. За рахунок цього вартість бренду трохи вище, ніж у інших двох. Що стосується Oztas і Stone - це недорогі шкарпетки гарної якості, доступні для всіх. У всіх трьох лінійках чоловічих шкарпеток є як теплі зимові моделі (шерсть, махра), так і літні (тонкий бавовна). Можна підібрати собі вподобану модель і купити носки в роздріб, і оптової партією. Розмір виробів є універсальним (onesize). Це означає, що носок тягнеться від 40 до 44 розміру.
    Хочеться відзначити факт постійного зростання і розвитку нашого інтернет магазину Oztas щодо рівня сервісу і зручності покупок на наших сторінках. Крім зручної і простої навігації, ми впроваджуємо цілу низку програм клієнтської лояльності. Навіть якщо ви купили у нас тільки одні чоловічі шкарпетки Озташ, магазин надасть вам знижку на доставку. Якщо ж сума покупки досягла однієї тисячі гривень, ми оплатимо доставку по Україні повністю. Ще необхідно сказати про знижки на нижню білизну, які як правило присутні у всіх категоріях товару (варто тільки уважно придивитися). Ціна на них представлена ​​роздрібна (наближається до оптової), але виріб можна придбати в одиничному варіанті. Це відбувається завдяки політиці нашого інтернет магазину і лінії розвитку фірми Осташ, які спрямовані на збільшення лояльності наших клієнтів, як відбулися, так і потенційних.    
    Так само компанія підтримує свій імідж виробника недорогої і якісної нижньої білизни для всієї родини. Крім того, в разі складнощів з підбором розміру за стандартною розмірній сітці Осташ, наш консультант передзвонить на ваш номер (варто тільки залишити заявку на зворотний дзвінок) і допоможе з правильним вибором. Так само ви отримаєте безкоштовні консультації по догляду за набутою річчю (режими прання, прасування, виведення забруднень і інші правила дбайливої ​​експлуатації).
    Вдалих Вам покупок і приємного користування!)

Разгорнути
Згорнути