Термобілизна


Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)

Термобілизна марки "Oztas"

     Термобілизна є гідною заміною товстим і громіздким речам, в яких людина відчуває себе скуто. Досить великий вибір надає наш інтернет - магазин нижньої білизни від виробника Oztas. В асортимент входять такі види товарів як кальсони, футболки, комплекти, водолазки і ін. Кожен вид призначений для певних моментів і відповідає безлічі вимог. Основною вимогою до термобілизни є збереження тепла і відведення потових виділень з поверхневих покривів. Принцип роботи базується на створенні додаткового теплового шару між тілом і холодним середовищем, який утворюється під час активності людини. Тим самим змушуючи повітря, що міститься в термобілизні, циркулювати до тіла і назад, воно і створює, при нагріванні, теплове поле.

  Купити термобілизну в Україні за найвигіднішими цінами і найкращої якості - значить купити термобілизну від виробника Oztas. Залежно від призначення в нашому асортименті є білизна з бавовни, а також моделі з синтетичних волокон. Основна частина бавовняної термобілизни виконана з мікроволокон, які відрізняються своєю тонкістю, що ідеально підходить для створення комфорту. На ряду зі збереженням тепла, така білизна відмінно справляється із завданням відведення вологи з тіла. Білизна, що повністю складається з синтетичних волокон, служить для того, щоб позбавити від почуття вогкості. Призначений цей вид в основному для спортсменів, при чому не залежно від погодних умов і пори року, так як в спеку рятує від перегріву, а в холоднечу від замерзання.

Термобілизна оптом від виробника

      Компанія Oztas займається виробництвом якісної термобілизни, призначеної для різних цілей (спорт, туризм, риболовля, полювання і тд). Постійно розробляються нові моделі. У нашому інтернет-магазині нижньої білизни можна купити термобілизну оптом від виробника з безкоштовною доставкою по Україні. Ми пропонуємо якісний товар за найкращими оптовими цінами. В асортименті чоловіча, жіноча та дитяча термобілизна.

Разгорнути
Згорнути