Чоловічі сімейні труси


Чоловічі труси Oztas A-1113
Чоловічі труси Oztas A-1123
Чоловічі труси Oztas A-1167 (поплін)
Чоловічі труси Elegant Y-1953 (поплін)
Чоловічі труси Oztas A-11001
Чоловічі труси Oztas A-1129
Білі чоловічі труси Oztas A-1129
Чорні чоловічі труси Oztas A-1117
Чоловічі труси 3xl, 4xl, 5xl Oztas A-1130
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

    Незважаючи на те, що в наш час існує безліч різних моделей, чоловічі сімейні труси, як і раніше, користуються великим попитом. Які ж причини такої популярності цієї моделі в усьому світі і в Україні? Що спонукає чоловіків купувати саме її?
    По-перше, це зручно. Вільні чоловічі труси, в яких нічого не тисне - це повна свобода руху.
   По-друге, це практично. У сімейках (або сімейниках, тут хто як називає) можна відчувати себе більше одягненим, ніж роздягненим. У них не буде соромно переодягнутися навіть в громадському місці. А при відсутності спеціальних плавок, в них запросто можна піти на пляж. Або наприклад вийти в сад-город. А про то, що в них дуже зручно влітку ходити вдома, так про це і говорити не варто.
    По-третє, сімейки добре сидять на будь-якій фігурі. Особливо такий фасон пасує солідним великим чоловікам. І ще, носіння семеек вважається найбільш корисним для чоловіків, так як тіло в них відчуває себе природньо. Це, до речі, ще одна причина купити сімейні труси.
  В цілому, труси чоловічі сімейні - це універсальна річ.

    Якщо говорити про історію сімейників, то тут все просто. Раніше не було еластичних матеріалів, таких як еластан. А так як чоловіки не любили терпіти дискомфорт (як наприклад жінки), то і моделі були тільки вільного типу. З розвитком трикотажу, з'явилися і більш облягаючі моделі.

   Турецька фірма Oztas (Озташ, Осташ) звичайно ж виробляє сімейні труси чоловічі, і досить в широкому асортименті. Їх можна купити в Україні у нас на сайті. Якщо розділити на групи, то можна виділити два основних види семейників:

- сімейки з попліну (матеріал схожий на сатин);

- трикотажні сімейні труси.

    Відмінність полягає в тому, що тканина сатинових сімейних трусів не тягнеться, вона більш гладка і міцна. А трикотажна тканина м'якіша і розтяжніша. Перевага перших (сатин) в довговічності і легкості. А трикотажні приємніші до тіла і можуть бути трохи облягаючими. Окремо можна виділити таку популярну модель, як чоловічі труси в клітку. Майже всі сімейні чоловічі труси мають гульфік, він буває з ґудзиком і без нього.

   У нашому інтернет магазині можна купити чоловічі сімейні труси Oztas (Туреччина) з доставкою по Україні. Доставляємо в будь-яке місто: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

Разгорнути
Згорнути