Чоловічі трикотажні труси


Білі чоловічі труси Oztas A-1121
Чоловічі труси Oztas A-1113
Чоловічі труси Oztas A-1123
Чорні чоловічі труси Oztas A-1122
Чоловічі труси Oztas A-11001
Чоловічі труси Oztas A-1129
Білі чоловічі труси Oztas A-1129
Чорні чоловічі труси Oztas A-1117
Чоловічі труси 3xl, 4xl, 5xl Oztas A-1130
Набір чоловічих трусів Oztas F-1106 (3 шт)
Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

    Трикотажем називають бавовняну м'яку тканину. Зазвичай це еластичний матеріал. Ступінь розтяжності тканини залежить від типу трикотажної в'язки. Найбільш популярні такі види в'язання як кулірна гладь і рібана (вона ж ластик або гумка). Перший вид, кулірка, тягнеться слабо, а от рібана тягнеться добре. Трикотажна тканина використовується для пошиття нижньої білизни, дитячого одягу, майок, футболок, суконь і тд.
    Фірма Oztas випускає досить багато моделей чоловічих трикотажних трусів. За великим рахунком майже всі чоловічі труси можна віднести до трикотажних через їх розтяжність. Хіба що такими не є труси з попліну або сатину. Однак якщо говорити про класичне сприйняття трикотажу, то варто виділити чоловічі труси з 100% бавовни. До таких належать, наприклад A-1113, A-1123, A-1129. Це моделі вільного крою з трикотажу кулірна гладь, так звані "сімейні труси". Серед облягаючих боксерів Oztas також зустрічаються моделі з 100% бавовни. Наприклад це набір F-1106 з еластичної тканини рібана. Однак найчастіше облягаючі чоловічі труси шиють з тканини з домішкою еластану, завдяки чому вони добре тягнуться і при цьому зберігають форму.

    У нашому інтернет магазині можна купити чоловічі трикотажні труси з 100% бавовни фірми Oztas з доставкою по Україні. В описі моделей ви знайдете виміри, які допоможуть визначитися з розміром. Крім цього ви завжди можете отримати консультацію менеджера по будь-якому питанню. Доставляємо в будь-яке місто: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

Разгорнути
Згорнути