Чоловічі труси бавовна 100%


Білі чоловічі труси Oztas A-1121
Чоловічі труси Oztas A-1113
Чоловічі труси Oztas A-1123
Чорні чоловічі труси Oztas A-1122
Чоловічі труси Elegant Y-1953 (поплін)
Чоловічі труси Oztas A-11001
Чоловічі труси Oztas A-1129
Білі чоловічі труси Oztas A-1129
Чорні чоловічі труси Oztas A-1117
Чоловічі труси 3xl, 4xl, 5xl Oztas A-1130
Набір чоловічих трусів Oztas F-1106 (3 шт)
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

    Бавовна - це натуральний матеріал для тканини, відомий всім. Незважаючи на те, що з'явилося багато нових матеріалів (серед них є більш міцні і практичні), у хб тканини все одно немає конкурентів в плані широти використання. І швидше за все і не буде. Бавовна підходить для створення більшості видів одягу, нижньої білизни, а також домашнього текстилю. Його рослинне походження дозволяє створювати одяг навіть для людей з чутливою шкірою. Крім того, він швидко розкладається і не несе шкоди природі.

   Що таке бавовна? Це плід рослини бавовник, яке буває однорічним (трав'яного типу) і багаторічним (чагарник, деревне). Збирають його вручну або за допомогою спеціальних машин. А потім обробляють і створюють бавовняне волокно, з якого роблять тканину.

   Історія походження бавовни.

    Батьківщиною рослини вважається Індія, хоча і в Стародавньому Єгипті, за даними археологів, бавовняна тканина була. Стародавні народи називали її білим золотом, дарами богів. А мандрівники з інших країн, вперше побачивши бавовник, описували його як кущі, на яких росте шерсть. До речі, саме тому в деяких мовах, наприклад німецькою, бавовняне волокно так і перекладається - "деревна шерсть" (Baumwolle). В Європі бавовник з'явився набагато пізніше, тільки 350 років до нашої ери, коли його привезли до Греції. Потім його також почали вирощувати в Іспанії та інших країнах. Крім того, європейці налагодили закупівлі матеріалу з Азії. Значно прискорив поширення та використання бавовняної тканини винахід верстата з очищення плодів від насіння, що стався в 1792 році в Англії. З тих пір почався стрімкий розвиток бавовняної промисловості. У країнах пострадянського простору можна почути термін "бавовняна тканина", або скорочено хб. Така назва з'явилася через те, що цей матеріал в союзі називався "хлопчатий папір".

    Турція

    Не дивлячись на свої невеликі розміри, Туреччина є восьмою країною в світі по вирощуванню бавовнику. Можна сказати що бавовна - одне з ключових аграрних напрямків регіону. При цьому Туреччина не продає його у вигляді сировини, як інші країни, а використовує для виробництва хб тканин і одягу. Завдяки цьому текстильна промисловість Туреччини дуже розвинена. Турецька одяг і нижню білизну має велику популярність у всьому світі. Варто звернути увагу, що в Туреччині вирощують саме органічну бавовну, без використання хімікатів.

    Турецька фірма Oztas (Озташ, Осташ) є виробником нижньої білизни з 1994 року, а шкарпеток з далекого 1958. Висока якість продукції - це те, завдяки чому компанії вдалося не тільки завоювати довіру покупців, а й займати лідируючу позицію протягом багатьох років. Основним матеріалом для виробництва нижньої білизни цієї фірми є, звичайно ж, бавовна.

    На нашому сайті можна купити чоловічі бавовняні труси Oztas таких видів:

    Труси чоловічі сімейні бавовна

    Сімейні труси бувають сатинові (поплінові) і трикотажні. Відмінність полягає в тому, що поплінові не тягнуться, їх тканина гладка, легка і міцна. А трикотажні сімейки м'якші і еластичні. Y-1953 - це сатинові сімейні труси з бавовни різного забарвлення (переважно клітина) з ґудзиком на гульфіку. Серед трикотажних моделей з 100% бавовни можна виділити A-1113 і A-1123. Також в асортименті Oztas присутні сімейні бавовняні чоловічі труси великих розмірів - 3xl, 4xl, 5xl.

    Чоловічі труси боксери бавовна (транки, хіпси і інші)

     Серед облягаючих моделей Oztas теж зустрічаються чоловічі боксери з 100% бавовни. Це, наприклад, набір чоловічих трусів F-1106, де еластичність обумовлюється спеціальної в'язкої трикотажу під назвою рібана. Хоча найчастіше облягаючі чоловічі труси в складі мають еластан або інші добавки.

    Труси плавки хлопок (бріфи, сліпи)

     Серед цієї моделі в лінійці бренду досить багато трусів з чистої бавовни. A-1121 і A-1122 - однотонні чоловічі бріфи чорного і білого кольорів. У наборі F-1165 знаходяться бріфи з дрібним малюнком різних кольорів.

   У нашому інтернет магазині можна купити труси чоловічі 100% бавовна з доставкою по Україні. Доставляємо в будь-яке місто: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

Разгорнути
Згорнути