Чоловічі труси модал


Чоловічі труси модал Oztas A-1710
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

    Модал - порівняно новий матеріал, який використовується в основному в виробництві нижньої білизни та одягу. Він м'який, еластичний і приємний до тіла. Модал добре вбирає вологу і пропускає повітря. Він стійкий до усадки, розтягування, вигоряння. До додаткових переваг цього матеріалу можна віднести те, що він не мнеться, добре переться і швидко сохне. В цілому, це напівсинтетичне волокно нового покоління, отримують яке як віскозу, з деревини.
    Особливо популярно використання модала у виробництві еластичною одягу і білизни, а також спортивного одягу. Крім того, модал ідеально підходить для створення літньої нижньої білизни, адже він дає відчуття прохолоди. З такої тканини шиють і труси чоловічі. В основному це еластичні моделі для спорту і тонкі літні чоловічі труси. З модала роблять облягаючі чоловічі труси: транки (боксери) і бріфи (плавки, сліпи). Такі вироби дуже комфортні - вони м'які, а шви в них зовсім невідчутні. Крім того, завдяки еластичності тканини зберігається повна свобода рухів. Чоловічі труси модал присутні в лінійках більшості відомих брендів, наприклад таких як Calvin Klein і Tommy Hilfiger. В описі моделей на іноземних сайтах можна зустріти таку назву тканини як мікро-модал. Це і є той самий матеріал, з якого роблять нижню білизну.
    Турецька компанія Oztas також виробляє нижню білизну з модала, що останнім часом став особливо популярним. Фірма Oztas представлена ​​на ринку з 1994 року, і вся її продукція відрізняється високою якістю. Зустріти модал труси чоловічі можна в лінійках Oztas і Elegant. Там представлені різні моделі в різних кольорових рішення. Найбільш популярні кольори - сірий, чорний, синій і білий. У нашому інтернет-магазині можна купити чоловічі труси модал з доставкою по Україні, а наш менеджер із задоволенням проконсультує вас з питань моделей і розмірів. Доставляємо в будь-яке місто: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

Разгорнути
Згорнути