Чоловічі труси Туреччина


Білі чоловічі труси Oztas A-1121
Чоловічі труси Oztas A-1113
Чоловічі труси Oztas A-1123
Чоловічі труси Oztas A-1167 (поплін)
Чоловічі труси Oztas A-1717 (A-1716)
Чоловічі труси Oztas A-1739
Чорні чоловічі труси Oztas A-1122
Білі чоловічі труси Oztas A-1717
Показано 1 по 15 з 26 (Всього сторінок 2)

    У Туреччині прекрасні кліматичні умови не тільки для відпочинку, але і для вирощування бавовни. Тому вирощують її там в досить великій кількості. І не просто вирощують, а використовують як сировину для виготовлення одягу і нижньої білизни. Бавовна не дарма є основним матеріалом у виробництві білизни, адже це натуральне волокно приємне до тіла і добре "дихає". У Туреччині якщо щось роблять, то зазвичай роблять це добре. Особливо це відноситься до тих ремеслам, що мають давню історію. До таких належить і виробництво одягу.
    З причини того, що якість нижньої білизни Туреччини знаходиться на високому рівні, а ціна її не особливо висока, Туреччина по праву займає одне з перших місць в світовому експорті нижньої білизни, зокрема, чоловічих трусів. Навіть Китай, що в останні роки розігнав виробництво всіх можливих товарів, не може скласти гідну конкуренцію. На ринку ви можете зустріти недорогі китайські чоловічі труси, але навряд чи ви знайдете білизну з Китаю порівнянну за якістю з турецької.
    Однією з основних турецьких марок чоловічих трусів є компанія Oztas, яка випускає нижню білизну з 1994 року. Завдяки накопиченому досвіду і високій якості виробництва ця фірма добре відома в усьому світі. Труси чоловічі Туреччина фірми Oztas це по-справжньому якісна гарна нижня білизна. Серед моделей цієї фірми є труси боксери, сімейні труси плавки, а також інші менш поширені види.

    У нашому інтернет-магазині можна купити чоловічі труси Туреччина бренду Oztas з доставкою по Україні. Також ви завжди можете проконсультуватися у нашого менеджера щодо розмірів і моделей. Доставляємо в будь-яке місто: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

Разгорнути
Згорнути