Труси бріфи


Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Чоловічі труси бріфи Oztas, Elegant

    Ласкаво просимо в категорію присвячену найбільш мабуть важливому елементу з усього різноманіття видів нижньої білизни - трусам. Чоловічі труси бріфи Oztas (Озташ, Осташ) і Elegant, представлені увазі покупця в цьому розділі, є ексклюзивним в своєму роді товаром, який виробляє турецька компанія. Чому ексклюзивним, запитаєте ви? Не вдаючись в технологічні тонкощі, можна сміливо стверджувати, що всі чоловічі бріфи Осташ мають підвищену зносостійкість. Разом з тим, вони зручні і комфортні в носінні. Жодного випираючого або жорсткого шва - всі рішення продумані до дрібниць і також скрупульозно втілені в життя.
    Так само як і іншу продукцію цього виробника з Туреччини, наш інтернет - магазин пропонує купити чоловічі труси бріфи Озташ (сліпи, плавки). Незважаючи на широкий асортимент продукції, ми представляємо повний модельний ряд чоловічих брифів, що випускається компанією і всю розмірну сітку Oztas. Хочеться звернути особливу увагу наших клієнтів, що деякі чоловічі труси бріфи Oztas купити можна зі значною знижкою завдяки постійним акцій на нижню білизну, що проводяться для підвищення лояльності наших покупців.
    Так само варто відзначити і те, що в переліку програми лояльності до наших клієнтів - безкоштовна доставка товарів по Україні Новою Поштою і Укрпоштою в разі, якщо сума покупки перевищує 1000 грн. Відмітна риса сервісу - допомога фахівця в підборі оптимального розміру продукції, поради щодо правильної експлуатації трикотажної білизни (прання, сушка і прасування) для максимального продовження часу його використання. Вся білизна представлена повним модельним рядом що випускається компанією Oztas і доступна в будь-який день тижня.

    У нашому інтернет магазині можна купити чоловічі труси бріфи з доставкою по Україні. Доставляємо в будь-яке місто: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Полтава та ін.

    Зручних Вам покупок і приємного користування!)

Разгорнути
Згорнути