Термобілизна й натільна білизна


Термокостюм Oztas G-1651 чоловічий
Чоловічі термоштани Oztas A-1750
Чоловіча термокофта Oztas A-1650
Чоловічі кальсони Oztas A-1150
Чоловічий натільний комплект Oztas G-1092
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Чоловіча тепла білизна Oztas (термобілизна і натільна білизна)

    Ця категорія нашого інтернет магазину Oztas присвячена чоловічої термобілизні і натільній теплій білизні від однойменного виробника з Туреччини. Відразу необхідно підкреслити різницю між термобілизною і теплою натільною білизною. Це, як може здатися, не одне й те саме. Якщо натільна зимова білизна виготовляється за звичайною технологією з натурального теплого трикотажу, то термобілизна має більш складний склад. В основі його лежить штучне волокно з начосом з флісу. У назві відображено функції виробів, а саме - терморегуляція тіла за рахунок ефективного відводу вологи з поверхні шкіри. Іншими словами, якщо звичайна тепла білизна вологу вбирає, поступово насичуючи їй і втрачаючи свої теплозахисні властивості, то термобілизна вологу вільно пропускає через себе, залишаючись практично сухою і відповідно зберігаючи здатність ефективно протистояти тепловтратам. Узагальнено можна сказати так - тепла натільна білизна це хороший вибір при малорухливому відпочинку взимку - прогулянки, зимова риболовля і таке інше, а термобілизну краще купити тим людям, які звикли відпочивати активно (лижі, сноуборд та ін.). До того ж, чоловіча термобілизна Oztas - чудовий вибір для тих, хто звик до оптимального співвідношення ціна / якість.
    Хочеться звернути увагу на те, що в цьому розділі (як, втім, і в інших) можна знайти позиції, що продаються зі значною знижкою за акційною програмою компанії Oztas, яка займається виготовленням нижньої білизни для всієї родини вже не перше десятиліття (якщо бути точним - з 1994 року), і регулярно запускає програми лояльності.
    Ведучи мову про наш інтернет магазині Oztas, неодмінно варто відзначити кілька постійно діючих вже досить тривалий час програм, завдяки яким вже існуючі і майбутні наші клієнти можуть отримати невеликий бонус у вигляді зекономлених на доставці коштів і безоплатних консультацій. По-перше, це знижка навіть на одиничну покупку при доставці її Новою Поштою по Україні (якщо ж сума вашого замовлення перевищила тисячу гривень, то вона буде доставлена безкоштовно) і по-друге - безкоштовна консультація фахівця по правильному підбору розміру теплої білизни. Так само ви можете задати питання з приводу складу матеріалу, з якого виготовлена ​​річ і по способам догляду за нею.
    Зручних Вам покупок і приємного користування!)

Разгорнути
Згорнути